Praga Apartament 3 Melantrichova

Szanowni Panstwo Praga oferujemy zakwaterowanie w bardzo miły romantyczny apartament.

Nasza Praga Apartament posiada fantastyczną lokalizację w centrum Pragi 1, Stare Miasto przy ulicy Melantrichova między Placu Wacława i Rynku Starego Miasta, najbliżej Starego Miasta, zaledwie kilka kroków.

To Praga Apartament znajduje się w pobliżu stacji metra Mustek (zielona linia A), supermarket Albert i Tesco w odległości 5 minut.

Ta lokalizacja oferuje wybór różnych restauracji, tutaj MUCHA słynnej restauracji, barów, centrum handlowe, upominki sklepy, kluby, kawiarenka internetowa.

Blisko tej Praga apartament na ulicy Havelska położony rynek, gdzie można kupić smaczne owoce i warzywa oraz Czech pamiątek z ręcznie.

Opis apartamentu:

Romantyczna słoneczny trzy-pokojowe mieszkanie w samym sercu Pragi, ok. 50 m na 4 piętrze w zabytkowym budynku z windą. Mieszkanie w doskonałym stanie, czyste i przytulne, wyposażone w nowe meble. Apartament dla maksymalnie 4 osób, nocleg.

Nice apartament z podwójnym łóżkiem w sypialni, kanapa otwarty dla 2 osób w pokoju, TV satelitarna, komputer z podłączeniem do Internetu, sejf, wentylator, żelazko i deska do prasowania, łóżeczko niemowlęce.

W kuchni ten apartament jest wyposażony lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, ekspres do kawy, toster, naczynia do gotowania, itp. Kuchnia położony w oddzielnym pomieszczeniu w stół i krzesła, gdzie nasi goście mogą mieć obiad.

Prysznice i toalety w oddzielnych pokojach.

Nasze usługi:

Cena za apartament uwzględnione wszystkie podatki, pościel i ręczniki, sprzątanie. Sprzątanie mieszkania i zmiana ręczników co trzy dni zakwaterowania bezpłatne.

Oferta specjalna:

Oferujemy zniżki dla naszych Gości 5%, jeżeli zakwaterowanie w apartamencie będzie więcej niż 7 dni.

Możemy spotkać można na dzień przyjazdu i wprowadzają do mieszkania przez naszych nowych i ładny samochód.

Zapraszamy do naszych apartamentów w centrum Pragi!

Oczekujemy naszego spotkania w Pradze z wami!

Cena za apartament - 3
01.04. - 5.11.2012
20.12 - 10.01.2013
5.11 - 20.12.2012
Oferta specjalna
11.01 - 31.03.2012
Oferta specjalna
1 osoba / 1 Noc 70 Euro 49 euro 49 euro
2 osoby / 1 Noc 80 euro 56 Euro 56 Euro
3 osoby / 1 Noc 100 euro 70 Euro 70 Euro
4 osoby / 1 Noc 110 euro 77 Euro 77 Euro
Parking 300 CZK / dzień
Uwaga: 5% zniżki przy rezerwacji na 2 miesiące przed przyjazdem, z wyjątkiem oferty! Zatrzymać się w apartamencie więcej 7 noclegów otrzymują 5% zniżki.

Rezerwacje - 3

Zarezerwujcie noclegi praga na krótki pobyt w centrum miasta